poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Rozstrzygnięcie konkursu


Znamy już zwycięzców konkursu na naszym blogu! 
Konkurs trwał od 30.06.2013 r. - 31.08.2013 r.

 Udział w konkursie wzięło łącznie 52 wspaniałych uczestników! Bardzo wszystkim dziękujemy za zabawę! Tak jak obiecywaliśmy, zwycięzcy zostali wyłonieni drogą losową. 
Losowy wybór zwycięzców nastąpił za pośrednictwem strony Losowe.pl

Przedstawiamy poniżej listę osób biorących udział w konkursie. Lista została stworzona wg kolejności dodania zgłoszenia. Każda osoba przyporządkowana została do poszczególnego numeru. 


Dwie z powyższych osób nie spełniły warunków niezbędnych do uczestnictwa w konkursie (na poniższym screenie oznaczono kolorem czerwonym), byliśmy zmuszeni do usunięcia z listy uczestników: 


Pozostało nam 50 uczestników. Lista przed losowaniem prezentowała się następująco:


No to losujemy....!


Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców konkursu:
Szczęśliwcami są: Blanka, Sonja oraz fleurr

Serdecznie gratulujemy wygranych!

Prosimy o przesłanie na adres mailowy: bioema24@gmail.com niezbędnych danych adresowych, na które zostaną wysłane zestawy kosmetyków.
Na powyższe informacje czekamy 7 dni od daty ukazania się niniejszych wyników, w przypadku ich braku zostanie przeprowadzone kolejne losowanie.

Pozostałym osobom bardzo dziękujemy za udział  i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


12 komentarzy:

 1. gratki dla dziewczyn, wspaniałe nagrody

  OdpowiedzUsuń
 2. BUu, a już w pierwszej chwili myślałam, że mi się udało :(

  OdpowiedzUsuń
 3. mam pytanie, czy ten olejek, który był nagrodą w tum konkursie, będzie dostępny w sklepie, bo widzę, ze go obecnie nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W najbliższym czasie nie planujemy wprowadzenia produktów producenta Nevskaya Korona na stałe. Zamówiliśmy jedynie kilka sztuk olejków na potrzeby konkursu i jako gratisy do zakupów w naszym sklepie (ostatnio zorganizowaliśmy promocję - za zakupy w naszym sklepie dodawaliśmy gratis pełnowymiarowy produkt, m.in. olejek łopianowy z powyższego zdjęcia)

   Usuń